У Житомирі триває показ фільму «Воїни духу»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/voiiny-duhu.jpg)
30 Січня 2017 • 08:07
Кіл-сть переглядів: 519
Річниці оборони Донецького аеропорту присвячена прем’єра національного фільму «Воїни духу», що відбулася 19 січня по всій Україні. Це розповідь про трагедію героїчної оборони Донецького аеропорту, що тривала 242 дні.
У стрічці детально розкрито передумови, які призвели до захоплення ворогом цієї позиції, та показана історія п’яти крайніх днів захисту Донецького аеропорту та перебування двох Героїв у полоні.
Фільм «Воїни духу» розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі бойових дій у новому терміналі ДАП, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.
Саме від імені воїнів розкривається героїзм і трагедія подій останніх днів, що там відбувались. Для створення фільму було записано більше 70 інтерв’ю із захисниками Донецького аеропорту.
У Житомирі фільм «Воїни духу» можна переглянути у кінотеатрах: імені І. Франко (сеанси на 09.00 та 10.00) та «Україна» (сеанси на 15.00 та 17.00 до 01 лютого).