Ігор Гундич про зміни в ОДА та розвиток області. ВІДЕО з 5 каналу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/Chas_Gromady_v1.jpg)
31 Січня 2017 • 13:53
Кіл-сть переглядів: 1 048
Житомирщина тримає першість у реформі децентралізації, займає лідируючі позиції завдяки енергоефективним заходам, а облдержадміністрацію чекає оновлення структури.
Про це розповів голова ОДА Ігор Гундич у програмі «Час: Громади» на 5 каналі.
«Енергонезалежність – це першочергове завдання не тільки в нашій області, це першочергове завдання в Україні. Тому що чим швидше ми станемо незалежними від агресивного сусіда, тим буде спокійніше нам» – зазначає Ігор Гундич.
За його словами, Житомирщина має бути більш активною у плані інвестицій: «У мене дуже простий принцип. Якщо ти себе не показуєш, не пропонуєш, не представляєш, то до тебе ніхто не приїде. В Німеччині бізнесмени, мабуть, взагалі не знають, що є така Житомирська область. Тому ми обов’язково цього року будемо все робити, щоб максимально себе презентувати».
«Якщо говорити про пріоритети, то першим мінімальним пріоритетом є оновлення структури адміністрації. Тому що я хотів би підібрати команду людей, з якими було б комфортно працювати», – розповідає голова ОДА.
Детальніше про досягнення області, найближчі перспективи та проекти – дивіться у програмі «Час: Громади» з головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем.