На автодорогах області проїзд забезпечують 58 одиниць техніки
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/image-0-02-05-69ed46e520f190ad2cc99560b20d4f6d29fcebb0b80874a5d5c43f969afc7a2b-V.jpg)
07 Лютого 2017 • 16:01
Кіл-сть переглядів: 437
Станом на 18.00 год. 7 лютого проїзд атодорогами області місцевого та державного значення забезпечено. Про це повідомляє управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.
У зв’язку з ускладненням погодних умов на автошляхах працює 39 одиниць техніки, у черговому режимі – 109. Всього задіяно 58 осіб, у черговому режимі перебуває – 143.
У тому числі на дорогах державного значення працює 15 одиниць техніки, у черговому режимі перебуває 71 одиниця. Також задіяні 22 працівники, ще 88 – перебувають у черговому режимі.
На М-06 Київ-Чоп – працює 1 одиниця техніки та 1 особа, а на М-07 Київ-Ковель-Ягодин – 3 одиниці техніки та 5 осіб.
Нагадаємо, що вранці працювало 35 одиниць техніки, а Укргідрометцентр попереджає про зниження температури на Житомирщині.