Ігор Гундич відправив керівників районів працювати над створенням ОТГ та розчищенням доріг
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/RDA_3.jpg)
08 Лютого 2017 • 14:32
Кіл-сть переглядів: 933
Голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 8 лютого, обговорив з керівниками районів найважливіші соціальні питання.
Зокрема, мова йшла про створення об’єднаних територіальних громад та забезпечення проїзду в умовах ускладнення погодних умов.
«Що стосується ОТГ – я не бачу активності, і це починає мене злити. Я би хотів, щоб у березні на сесії обласної ради ми виносили питання про створення громад. Або хоча б у квітні. Зараз є райони, у яких нічого не створено і навіть не чути відголосу, що щось відбувається. Тому активізуйтеся і починайте роботу», – наголосив Ігор Гундич.
Крім того, сьогодні гостро постало питання стосовно прибирання доріг на місцях. Є райони, де немає сполучення і туди не виїхали автобуси.
Голова ОДА зазначив: «Зараз випало багато снігу, крім того – обіцяють зниження температури. Є у вас солярка, немає – домовляйтеся, допомагайте дорожникам. Якщо сьогодні сніг не прибирати, то по селах не буде ні хліба, ні автобус не виїде. Повертайтеся в райони і працюйте. Зробіть так, щоб завтра зранку у цьому списку, де не виїхали автобуси, було мінімум втричі менше позицій».
Нагадуємо, що сьогодні на колегії департаменту фінансів голова ОДА дав настанови керівникам районів та громад щодо роботи у 2017 році.