У Житомирі пройшов фестиваль «Розстріляна молодість». ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/DSC_0697.jpg)
09 Лютого 2017 • 12:40
Кіл-сть переглядів: 1 296
Вже традиційно у Житомирі проходить Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль-реквієм вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».
Сьогодні, 9 лютого, у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги у рамках фестивалю відбувся не тільки гала-концерт, а й виставка художньої фотографії, образотворчого мистецтва, технічної творчості, виступ зведеного духового оркестру.
Цьогоріч фестиваль «Розстріляна молодість» зібрав майже 1 тис. учасників.
Привітав учасників фестивалю перший заступник голови облради Сергій Крамаренко та начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Вадим Калінін.
Начальник управління освіти й науки ОДА під час виступу наголосив на тому, що Житомирщині приємно щороку збирати гостей зі всієї України під час проведення фестивалю.
Довідково:
Фестиваль був заснований 2000 року у Житомирі письменником, членом Національної Спілки журналістів України, полковником СБУ в запасі Анатолієм Шмалюком в пам’ять про своїх побратимів, з метою патріотичного виховання молоді на кращих зразках поетичної та пісенної творчості, пов’язаних з «афганською» тематикою. У зв’язку з подіями на сході України в останні роки під час фестивалю вшановують і воїнів АТО.