У Житомирі пройшла зустріч керівництва області з активом громадських організацій ветеранів війни. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_04/DSC_0808.jpg)
10 Лютого 2017 • 10:58
Кіл-сть переглядів: 771
Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану сьогодні, 10 лютого, у Житомирі відбулася зустріч керівництва області з активом обласних громадських організацій ветеранів війни.
У зустрічі взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко.
Ярослав Лагута подякував усім присутнім за розуміння, підтримку та гарний приклад для молоді: «Багато з вас бере активну участь у роботі з молоддю, патріотичному вихованні. Бажаю вам довгих років життя, здоров’я, щоб ваш приклад і надалі надихав молоде покоління, щоб ви передавали свій досвід, як у будь-яких обставинах залишатися справжнім чоловіком».
Учасники бойових дій отримали відзнаки від обласної державної адміністрації та обласної ради.
Представники громадських організацій, спілок ветеранів обговорили проблеми, які виникають в учасників бойових дій, питання, які потребують вирішення: земельні, житлові, питання соціального захисту, оздоровлення та ін.