Заступник Міністра освіти і науки України оглянув училище сервісу і дизайну у Житомирі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/DSC_0996.jpg)
13 Лютого 2017 • 14:58
Кіл-сть переглядів: 787
У рамках робочого візиту на Житомирщину, сьогодні, 13 лютого, заступник Міністра освіти та науки України Павло Хобзей та директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України Микола Кучинський відвідали ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну».
Цей навчальний заклад є одним з найкращих у сфері професійно-технічної освіти міста Житомира. Навчається в училищі більше 600 учнів.
Павло Хобзей разом з Миколою Кучинським та начальником управління освіти і науки ОДА Вадимом Калініним оглянули навчальні кабінети, лабораторії, майстерні та обговорили подальший розвиток закладу.
Нагадуємо, що сьогодні представники МОН розповіли про створення у Житомирі багатопрофільних професійних центрів.