Під час комісії депутати погодили відведення земельної ділянки для будівництва Північного обходу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/IMG_1304.jpg)
15 Лютого 2017 • 11:49
Кіл-сть переглядів: 541
Сьогодні, 15 лютого, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.
Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів ОДА, голова постійної комісії Віталій Вітусевич, депутати, громадськість.
Під час комісії депутати розглянули і одноголосно підтримали питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Житомирській області для будівництва масштабного проекту – Північного обходу – реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06.
Реалізація здійснюватиметься в рамках спільного фінансування з ЄІБ та ЄБРР проекту.
Планується, що реконструкція і будівництво триватиме близько 2 років. Ще рік дається підряднику на виправлення недоліків, якщо вони виникатимуть.
Проектом передбачено реконструкцію 22 кілометрів житомирської об’їзної М-06/Е40 Київ-Чоп, що включає будівництво двох додаткових смуг руху, двох нових розв’язок, модернізацію ще чотирьох розв’язок, реконструкцію трьох мостів над залізничними шляхами.