Ігор Гундич закликав керівників районів не чекати примусового об’єднання громад
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/22844.jpg)
16 Лютого 2017 • 15:20
Кіл-сть переглядів: 952
Голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 16 лютого, під час розширеної наради з керівниками районів, закликав їх активніше долучатися до процесу створення об’єднаних територіальних громад.
«Треба бути активним учасником процесу об’єднання. Це для мене один з найважливіших ваших показників. Можна завжди знайти причини не робити. Але мені це не цікаво. Мені потрібен результат», – наголосив Ігор Гундич.
З грудня 2016 року на Житомирщині функціонує 32 ОТГ. Наразі лише у 4 районах не створена жодна об’єднана громада: Овруцькому, Ружинському, Пулинському та Любарському. Решта активно об’єднуються.
Голова ОДА наголосив, що не менше 80% території області має охопити децентралізація у 2017 році.