Представників ОТГ Житомирщини навчали, як розвивати туризм у своїй громаді
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/IMG_6013.jpg)
17 Лютого 2017 • 14:08
Кіл-сть переглядів: 733
Як розвинути туризм у своїй громаді та зробити її відомою і успішною – навчалися сьогодні, 17 лютого, представники ОТГ Житомирщини.
Семінар для громад було організовано управлінням промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА і Житомирським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
За словами голови підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» Василя Невмержицького, після об’єднання громад її керівникам необхідно працювати над тим, щоб зробити свою громаду успішною та привабливою для інвесторів. А розвиток туризму дозволяє не лише утворити в ОТГ привабливі для туристів об’єкти, але й отримати у бюджет додаткові кошти.
Представникам ОТГ представили успішні реалізовані проекти у сфері туризму на Житомирщині, розповіли, як співпрацювати і утворювати туристичні кластери, заробляти кошти на сільському туризмі та популяризувати свої проекти через інтернет.