Нового перевізника на маршруті №177 вже встигли перевірити
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/image-0-02-05-5cd0bc29ba5da7b8faa6fe6852dbff778aff1515b13c5d82a09cb56faa7b2e1b-V.jpg)
03 Березня 2017 • 10:19
Кіл-сть переглядів: 672
За дорученням голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА сьогодні вже о 6 годині ранку розпочало перевірку нового перевізника на маршруті №177 «Житомир-Висока Піч».
Про це інформує в.о. начальника управління Валерій Ясинецький.
«Вчора ми підписали договір на тимчасове обслуговування маршруту №177 з ПП «Шеріфф», яке пройшло конкурсний відбір. І сьогодні, починаючи з першого його рейсу о 5.50 год., ми перевіряли вчасність виїзду на маршрут та відповідність договору транспортних засобів. Порушень перевіркою не виявлено», – зазначає Валерій Ясинецький.
Нагадаємо, вчора укладено тимчасовий договір на обслуговування маршруту № 177 «Житомир-Висока Піч» з ПП «Шеріфф», а договір із попереднім перевізником Житомирська ОДА розірвала за дорученням голови облдержадміністрації через те, що на маршрут вийшов нетверезий водій.