Тривають перевірки автоперевізників: на маршруті №125 порушень не виявлено. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/IMG_102413.jpg)
06 Березня 2017 • 09:01
Кіл-сть переглядів: 630
За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Гундича тривають перевірки автоперевізників, які здійснюють пасажирські перевезення в області.
Про це повідомляє управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, представники якого перевірили маршрут №125 «Житомир – Піщанка».
Жителі області неодноразово надсилали скарги до керівника області на перевізника, який обслуговує маршрут №125.
Проте за інформацією управління, грубих технічних недоліків в транспортних засобах маршруту не виявлено. Водночас власника маршруту попереджено про те, що для комфортного перевезення пасажирів сидіння потрібно привести у належний вигляд.
Нагадаємо, що за результатами перевірок автоперевізників 3 маршрутів попереджено про розірвання договору, роботу нового перевізника на маршруті №177 вже перевірено після того, як договір із попереднім перевізником було розірвано через те, що на маршрут вийшов нетверезий водій.