У Житомирі привітали особливих жінок
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_12/DSC_0475.jpg)
06 Березня 2017 • 13:06
Кіл-сть переглядів: 582
Жінок з інвалідністю та жінок, які виховують дітей з інвалідністю, привітали з весняним святом.
«Свято особливих жінок» пройшло сьогодні, 6 березня, в Домі української культури.
Привітав жінок і заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута: «Переддень весняного свята хочу вас привітати та побажати тепла, любові, а на обличчі хай завжди сяє посмішка. Ви – особливі. Тому бажаю й надалі залишатись такими щирими, відданими та сповненими енергії».
Жінкам були вручені квіти та подарунки, а також для них був підготовлений святковий концерт.
Довідково. Свято організувала Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту ОДА.