Рух транспорту через міст у Рудні-Пошті на трасі Житомир-Чернівці відновлено
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/remont-mostu-rudnya-poshta-2.jpg)
08 Березня 2017 • 16:15
Кіл-сть переглядів: 560
Як і обіцяв підрядник, через міст у с. Рудня-Пошта на трасі Н-03 Житомир-Чернівці сьогодні, 8 березня, вже відновлено рух транспорту.
Про це повідомляє начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.
«Вже сьогодні рух автотранспорту через міст на трасі Житомир-Чернівці відновлено. Там уклали асфальтове покриття, завершили стоки і бар’єрне огородження. Волинська мостобудівельна компанія ще продовжуватиме будівельні роботи, але вони не заважатимуть проїзду», – розповідає Роман Крисюк.
Нагадаємо, асфальт укладало ПП «Автомагістраль». Загалом ремонт мосту було розпочато у серпні 2016 року. З державного бюджету на виконання робіт виділено близько 4,2 млн грн.