У Житомирській ОДА норвежцям показали інвестиційний потенціал області в малій гідроенергетиці
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/norvezhci-1.jpg)
21 Березня 2017 • 10:13
Кіл-сть переглядів: 530
Можливість залучення інвестицій у сферу малої гідроенергетики обговорила Житомирська ОДА із представниками Королівства Норвегії, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, а також Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.
Про це повідомили в департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.
Під час зустрічі норвезьким експертам представили інвестиційний потенціал Житомирської області у галузі малої гідроенергетики, а також надали перелік і характеристики малих гідроелектростанцій, на базі яких можливе впровадження інвестиційних проектів.
Крім того, під час візиту представники міністерства та норвезькі експерти відвідали сучасну діючу малу гідроелектростанцію, що розташована у с. Велика Чортория Любарського району.
Нагадаємо, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич визначив роботу з інвесторами одним із пріоритетних напрямків розвитку області. Для його посилення на Житомирщині працюватиме Агенція регіонального розвитку, яку очолить хедхантер.