Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов оглянув спортивні бази Житомирщини. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/DSC_0168.jpg)
23 Березня 2017 • 11:35
Кіл-сть переглядів: 607
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов сьогодні, 23 березня, перебуває на Житомирщині із робочою поїздкою.
Мета робочої поїздки – виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України.
В рамках виїзного засідання колегії Міністерства Ігор Жданов разом із заступником голови облдержадміністрації Ярославом Лагутою оглянули спортивну базу дитячо-юнацького клубу “Фенікс” Тетерівської ОТГ та ознайомилися із оновленою базою олімпійської, параолімпійської та дефлімпійської підготовки ФОК “Динамо”.
Спортивна база дитячо-юнацького клубу «Фенікс» з футбольним полем із штучного покриття була побудована у 2016 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку – 600 тис. грн, з яких 10% з місцевого бюджету.
У спорткомплексі «Динамо» відремонтовано вестибюль, роздягальні, душові, туалети, а в самому спортивному залі оновлено підлогу. Також у спорткомплексі встановили власну твердопаливну котельню.
Далі учасники колегії проведуть виїзне засідання Міністерства. Про це згодом читайте на сайті Житомирської ОДА.