Обласне управління ДСНС готує пропозиції для громад щодо створення пунктів пожежної охорони
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/IMG_2108.jpg)
24 Березня 2017 • 11:12
Кіл-сть переглядів: 615
У новоутворених об’єднаних територіальних громадах області будуть формуватися підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони.
Про це говорили сьогодні, 24 березня, на черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«В процесі децентралізації гостро стоїть питання формування пожежних пунктів в об’єднаних територіальних громадах. З 32-ох утворених ОТГ функціонують лише 10 місцевих пожежних охорон (МПО). Наразі обласне управління ДСНС України формує потребу, місця дислокації, скільки необхідно побудувати пожежних депо та визначає потребу в кількості пожежних автомобілів. Пропозиції вже на стадії завершення. Потім ми передамо наші напрацювання громадам», – сказав начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС у Житомирській області Олександр Молодковец.
Також він додав, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, в установах, організаціях та підприємствах області мають бути створені добровільні пожежні охорони. На сьогоднішній день на Житомирщині функціонують 1673 добровільних об’єднань, 195 добровільних пожежних команд, на озброєнні у яких 265 одиниць техніки.