Житомирщина відправила 2 фури допомоги у м. Балаклія Харківської області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/DSC_0053.jpg)
31 Березня 2017 • 11:23
Кіл-сть переглядів: 632
Дві фури допомоги у м. Балаклія Харківської області відправила сьогодні, 31 березня, Житомирщина.
Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.
«Зібрали конкретно те, що потрібно – будівельні матеріали. Вважаю, що у складних ситуаціях маємо підтримувати один одного і цим не показувати, а підтверджувати єдність в країні», – сказав керівник області та подякував представникам бізнесу за надану допомогу.
Для відновлення помешкань людей, будинків та інженерних споруд, зруйнованих вибухами боєприпасів на військовому складі, Житомирщина направила 750 м. кв. гідробар’єру, 360 листів шиферу, 15 кубометрів дошки обрізної та 23,5 кубічних метрів плит МДФ І ґатунку різної товщини та розмірів.
Довідково:
У ніч на 23 березня 2017 року у м. Балаклія Харківської області відбувся вибух боєприпасів на військовому складі. Пошкоджено будівлі міста та району, людей евакуювали.