Журналістів Житомирщини запрошують на тренінг з висвітлення реформи децентралізації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/krug_stol1.jpg)
03 Квітня 2017 • 12:44
Кіл-сть переглядів: 535
Запрошуємо журналістів друкованих ЗМІ, Інтернет-сайтів, радіо- та телеорганізацій на тренінг «Роль ЗМІ у процесі становлення ОТГ», який відбудеться у Житомирі 6 квітня.
Під час тренінгу розглядатимуться питання оптимізації системи територіальної організації влади на районному рівні, роль райдержадміністрацій та райрад у реформі децентралізації.
Також учасників тренінгу теоретично та практично навчатимуть особливостям висвітлення реформи з децентралізації, перешкоди та можливості для регіональних ЗМІ.
Зустріч з журналістами проведуть директор Інституту територіального розвитку Юрій Ганущак та медіа-експерт ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив» Сергій Яцик.
Початок заходу о 10.00.
Акредитація триває до 15.00 год 4 квітня за номером тел.: (0412) 47-46-25, 096-129-85-33.