Депутат обласної ради візьме участь у чемпіонаті Європи з пауерліфтингу
04 Квітня 2017 • 15:05
Кіл-сть переглядів: 504
Депутат обласної ради Микола Григорович після чергової перемоги на чемпіонаті України з пауерліфтингу представлятиме Житомирщину на чемпіонаті Європи.
Про це розповідає тренер Віталій Філоненко.
«16-19 березня у Луцьку відбувся 7-й відкритий Чемпіонат ВПА України, де змагалися найсильніші люди України з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги. У віковій категорії М2 та вазі до 100 кг чемпіоном став Микола Григорович. Зараз він готується до чемпіонату Європи, який відбудеться в середині травня у Греції, та до чемпіонату світу, що проходитиме у кінці листопада у Варшаві», – розповів Віталій Філоненко.
Нагадаємо, за ініціативи та підтримки Миколи Григоровича пройшов чемпіонат молодіжної ліги КВК у Радомишлі.