Депутати обласної ради затвердили зміни до Програми розвитку АПК
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0818.jpg)
06 Квітня 2017 • 09:21
Кіл-сть переглядів: 582
Депутати обласної ради внесли зміни та доповнення до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки – 4,7 млн грн на розвиток АПК будуть розподілені за 6-ма напрямками.
Відповідне рішення підтримали 51 депутат на черговій сесії.
Напрямки та суми їх фінансування на 2017 рік:
- спеціальна дотація с/г виробникам на вирощування гречки – 800 тис. грн;
- спеціальна дотація с/г виробникам на вирощування льону-довгунцю та льону олійного – 2,5 млн грн;
- відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу – 200 тис. грн;
- відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння господарствам населення – 200 тис. грн;
- виділення спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності сільськогосподарським підприємствам – 500 тис. грн;
- часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів господарствам населення, що утримують три і більше корів – 500 тис. грн.
Нагадаємо, що сесія обласної ради розпочалася із представлення нового депутата.