Керівництво області зустрілося із Міжнародним Трейд-Клубом у Житомирі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0601.jpg)
07 Квітня 2017 • 08:23
Кіл-сть переглядів: 531
Житомирщина максимально налаштована на створення режимy «зеленого світла» у питанні співпраці із інвесторами.
Про це говорив сьогодні, 7 квітня, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута на засіданні Міжнародного Трейд-Клубу.
«На території області успішно працює Рада інвесторів. Наступні спільні засідання необхідно проводити безпосередньо із самими інвесторами, які працюють на теренах області вже не перший рік та почути від них, з якими проблемами вони зіштовхувались та фідбек про співпрацю із Житомирською облдержадміністрації. Я впевнений, що їхня думка для вас буде важливою», – сказав Ярослав Лагута.
Також він додав, що «в області незабаром розпочне свою роботу Агенція регіонального розвитку на чолі із хедхантером, пріоритетом для якої є пошук інвесторів та розширення інвестиційного потенціалу на Житомирщині».
Директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Олексій Шатило презентував представникам Міжнародного Трейд-Клубу Житомирську область:
- регіон має сприятливе транспортне сполучення;
- корисні копалини;
- деревина;
- можливість розміщення нових підприємств;
- виготовлення МДФ, ДСП;
- виготовлення меблів;
- величезний аграрний сектор.
Також він додав, що Житомирщина реалізовує свою продукцію до 105-ти країн світу.