Інклюзивна освіта на Житомирщині на гарному рівні, – Марина Порошенко
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0083.jpg)
07 Квітня 2017 • 15:07
Кіл-сть переглядів: 612
Інклюзивна освіта на Житомирщині на гарному рівні. Про це зазначила дружина Президента Марина Порошенко вчора, 7 квітня, під час спілкування з журналістами.
«Інклюзивне освітнє середовище на Житомирщині на гарному рівні, порівнюючи з іншими регіонами України. До інклюзивної освіти залучено 158 шкіл, у яких навчається майже 290 учнів. Проте це лише 39% від загальної кількості від дітей з особливими освітніми потребами. Тому нам є з чим працювати і куди рухатися», – зазначила Марина Порошенко.
За її словами, для підготовки необхідних спеціалістів у Житомирській області розпочато проект з впровадження інклюзивної освіти.
«Ми будемо проводити тренінги з підготовки фахівців, керівників відділів освіти, директорів шкіл, вчителів, які безпосередньо навчають дітей. Сподіваюся, що після цього ми відчуємо якісні зміни в роботі освітян. Ми постійно тримаємо зв’язок з вчителями, знаємо усі проблемні питання і рухаємося вперед однією командою, щоб якомога швидше і якісніше запровадити інклюзивну освіту в Україні», – розповіла дружина Президента.
Нагадаємо, Ігор Гундич підписав меморандум з Мариною Порошенко про співпрацю у сфері інклюзивної освіти. У рамках візиту дружина Президента створила з дітьми учасників АТО розділ у «Книзі Миру» та вручила сертифікати учасникам тренінгу з інклюзивної освіти.