200 молодих науковців Житомирщини взяли участь у V з’їзді творчої молоді
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/458.jpg)
13 Квітня 2017 • 14:23
Кіл-сть переглядів: 412
200 учасників із вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, професійних навчальних закладів, науково-технічних організацій Житомирщини взяли участь у V з’їзді творчої молоді.
Захід відбувся 12 квітня 2017 року на базі Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова.
У рамках з’їзду було проведено виставки науково-технічних розробок учасників, наукових праць у бібліотеці, фотовиставки «Обличчя війни», зустрічі з учасниками АТО та демонстрацію зразків озброєння, військової техніки, а також безпілотних літальних апаратів.
Головний приз – особисту відзнаку від голови облдержадміністрації Ігоря Гундича – вручив заступник голови ОДА Ярослав Лагута курсанту ІІ курсу Олександру Межерицькому.
Автори кращих наукових робіт були нагороджені почесними дипломами та цінними подарунками.