Територію для будівництва Північного обходу очищають від дерев. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/image-0-02-05-1a36ba98283c69fda77adae06eb8a8a4dcb723025f3a16fe720e2de8d34f6adc-V.jpg)
19 Квітня 2017 • 13:42
Кіл-сть переглядів: 585
Для будівництва Північного обходу – реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 – поблизу 140 км розпочато вирубку дерев.
Про це інформує управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.
За словами начальника управління Романа Крисюка, до 1 липня працівники ДП «Житомирське лісове господарство» мають очистити від дерев територію, на якій будуватиметься Північний обхід.
Нагадаємо, голова ОДА Ігор Гундич ініціював будівництво Північного обходу – реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 на ділянці км 129,6 – км 151,73. Кабінет Міністрів України погодив зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності загальною площею 12,1494 га на території Житомирського району з категорії земель лісогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики оборони та іншого призначення.
Депутати обласної ради затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Житомирській області для будівництва Північного обходу.
Довідково: Реконструкція автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 на ділянці км 129,6 – км 151,73 включає в себе розширення ділянки до 4 смуг, модернізація 4 та побудова 2 нових дворівневих розв’язок. Загалом, ремонтно-будівельні роботи виконуватимуться на 22 кілометрах М-06/Е40 Київ – Чоп протягом 2 років.