Більше 100 військових змагаються на турнірі з рукопашного бою у Житомирі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0840.jpg)
20 Квітня 2017 • 14:37
Кіл-сть переглядів: 738
114 військових та курсантів беруть участь у Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою, присвяченому пам’яті Героя України Тараса Сенюка.
Урочисте відкриття змагання відбулося сьогодні, 20 квітня, у спорткомплексі «Динамо» у Житомирі.
Бійці різних військ та курсанти, об’єднані у 15 команд, змагаються за кубок імені Командира 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗСУ Тараса Сенюка.
Також за результатами турніру буде відібрана збірна команда Збройний Сил України, яка у червні братиме участь у міжвідомчих змаганнях за кубок Президента.
Довідково: Чемпіонат проводиться з 2010 року. Вже третій рік він присвячений пам’яті Героя України, командира 1 батальйону 95 бригади Тараса Сенюка, який загинув 3 червня 2014 року під час виконання бойового завдання у зоні АТО.