У Житомирі Центр допомоги учасникам АТО провів навчання із соціалізації бійців
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/DSC_0030.jpg)
11 Травня 2017 • 15:00
Кіл-сть переглядів: 595
11 травня Центр допомоги учасникам АТО при Житомирській облдержадміністрації організував семінар «Основи соціалізації учасників АТО».
Участь у заході взяли працівники установ та організацій області, що працюють з учасниками антитерористичної операції.
Спікером виступив Володимир Личагін, практикуючий психолог, учасник антитерористичної операції з травня 2014 року у складі добровольчих батальйонів. Під час заходу присутні розглянули питання соціальної адаптації учасників бойових дій, психологічні зміни та зміни в поведінці, які з ними відбуваються, правила «здорового» спілкування держслужбовця з учасником антитерористичної операції.
Участь у семінарі взяв також представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Житомирській області Валерій Логінов, який відповів на запитання, що стосувалися державних та обласних програм підтримки учасників бойових дій.