В суботу ФК “Полісся” приймає в Житомирі сімферопольську “Таврію”
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/footb-1024x725.jpg)
23 Травня 2017 • 09:24
Кіл-сть переглядів: 403
У суботу, 27 травня, футбольний клуб “Полісся” прийматиме в Житомирі першого чемпіона незалежної України – сімферопольську “Таврію”. Матч відбудеться в рамках 19 туру аматорського чемпіонату України з футболу і стане передостаннім домашнім поєдинком нашої команди в нинішньому аматорському сезоні.
Матч на стадіон “Колос” Житомирського агротехнічного коледжу (вул. Покровська, 96) розпочнеться о 16.00. Запрошуємо всіх підтримати ФК “Полісся”. Квитки на матч можна буде придбати перед водом на стадіон. Вартість – 20 гривень. Також цього разу всі, хто придбає квиток, візьмуть участь у розіграші цінних подарунків, який відбудеться в перерві матчу.
Довідково. ФК “Таврія” – іменитий та відомий в Україні клуб, перший чемпіон незалежної України, володар кубку України 2010 року. У 2014 році клуб припинив своє існування у зв’язку з анексією Криму Росією. Але в 2016 році був відновлений і зараз грає в групі 2 чемпіонату України з футболу серед аматорів та проходить атестацію в ІІ лігу ПФЛ.
Тимчасово “Таврія” базується в Бериславі, Херсонської області, де на стадіонi «Машинобудівник» грає свої домашні матчі.
Житомиряни вже зустрічалися з “Таврією” восени, мінімально обігравши сімферопольців на їх полі. Загалом “Таврія” не надто вдало почали сезон в аматорах, опинившись після І кола в групі аутсайдерів. Але вже у весняній частині чемпіонату “Таврія” почала демонструвати серйозні успіхи, обігравши навіть лідерів сезону – харківський “СолліПлюс”, “Єдність” (Плиски) та зігравши внічию із “Таврією-Скіф” з Роздолу.
На даний момент сімферопольські футболісти всього на одне очко відстають від ФК “Полісся”. Відтак у Житомирі обидві команди боротимуться за місце у першій п’ятірці групи.