У Житомирській області вводиться обмеження руху великовагового транспорту
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/znak_ad_n-01_km.124-1024x768.jpg)
29 Травня 2017 • 07:21
Кіл-сть переглядів: 556
Для збереження шляхів Службою автомобільних доріг у Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великовагового автотранспорту.
Обмеження діятиме з 1 червня на автомобільних дорогах державного значення на території Житомирської області при температурі повітря вище 28 градусів з 9.00 до 22.00 години для автотранспорту загальною вагою понад 24 тонн та навантаження на вісь більше 7 тонн.
Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках. Детальну інформацію про перелік та розташування майданчиків для відстою транспорту розміщено на офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Житомирській області та Укравтодору.
У зв’язку з обмеженням, Управлінням Укртрансбезпеки в області та відповідними підрозділами Національної поліції України буде посилено контроль за проїздом великовагових транспортних засобів.