У Житомирі прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давід Стулік зустрівся із журналістами. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_03/DSC_0420.jpg)
06 Червня 2017 • 09:55
Кіл-сть переглядів: 552
Прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давід Стулік розпочав зустріч із журналістами, аби поговорити про «безвіз» та що мають знати українські громадяни, а також про відносини ЄС та України.
День журналісті по-європейськи проходить сьогодні, 6 червня, у Житомирському відокремленому підрозділі «Центр розвитку місцевого самоврядування».
«Ми рухаємося за принципом «не дати рибу, а дати вудочку». Ми зустрічаємося з вами, аби поділитися найкращим європейським досвідом, щоб ви могли ці знання адаптувати до українських умов», – зазначив Давід Стулік.
У програмі зустрічі спілкування про зміни та чи відчують їх українці через нові правила перетину кордонів з країнами Євросоюзу. Також говоритимуть і про систему Prozorro та як боротися з корупцією в державних закупівлях.
Крім цього, обговорюватимуть і європейський досвід з енергоефективності.