У Житомирі Служба зайнятості шукала потенційних працівників на вулицях міста
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/1n.jpg)
22 Червня 2017 • 13:12
Кіл-сть переглядів: 414
Служба зайнятості провела виїзний інформаційний захід неподалік від центрального автовокзалу, де шукала потенційних працівників. Фахівці обласного і міського центрів зайнятості пропонували роботу і консультували перехожих.
Пошук потенційних працівників проходив вчора, 21 червня.
Перехожим було запропоновано пройти психологічне тестування з метою професійного самовизначення.
Також житомирян запрошували ознайомитись з актуальними вакансіями, яких сьогодні лише в обласному центрі близько 900, ще понад 2100 по області.
Організатори заходу інформували про послуги державної служби зайнятості та рекомендували заповнити резюме, з яким потім знайомитимуть роботодавців у центрах зайнятості.
Упродовж двох годин роботи виїзного консультпункту близько 150 перехожих поцікавились можливостями працевлаштування та бажаними вакансіями, а 27 відвідувачів були скеровані фахівцями служби зайнятості безпосередньо до роботодавців, як претенденти на вільні місця праці.
Серед них – водії, верстатник деревообробних верстатів, електрик, бухгалтер, менеджер та підсобні працівники.