8 об’єднаних громад Житомирщини чекають від ЦВК призначення перших виборів
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/фото вибори.jpg)
26 Червня 2017 • 09:12
Кіл-сть переглядів: 419
На розгляді Центральної виборчої комісії знаходяться звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших виборів місцевих голів та депутатів у 113 об’єднаних територіальних громадах, до складу яких увійшли близько 550 колишніх місцевих рад.
Про це свідчать дані моніторингу Мінрегіону щодо стану формування об’єднаних громад в Україні.
Чекають на рішення ЦВК і 8 ОТГ Житомирської області.
Загалом, станом на 26 червня, на фінальних стадіях формування знаходиться 200 об’єднаних громад: 113 ОТГ чекають на рішення ЦВК, 10 ОТГ — облдержадміністрації готують звернення до ЦВК, 50 ОТГ приймають остаточні рішення про об’єднання, 27 ОТГ чекають на висновок ОДА.
Довідково. В Україні протягом 2015-2017 років створено 413 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшла 1971 колишня місцева рада.