У січні-травні 2017 року індекс сільськогосподарського виробництва склав 100,2%
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/DSC_0008.jpg)
29 Червня 2017 • 14:19
Кіл-сть переглядів: 476
Індекс сільськогосподарського виробництва у Житомирській області протягом січня-травня 2017 року склав 100,2 % – агрогосподарствами вироблено продукції на 1 млрд 152,7 млн грн.
Про це зазначив начальник управління агропромислового розвитку Руслан Кирилюк вчора, 29 червня, під час семінару-наради «День поля» у Любарському районі.
Начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк наголосив, що впродовж останніх кількох років розвиток сільськогосподарської галузі супроводжується динамічним зростанням виробництва валової продукції.
«Індекс сільськогосподарського виробництва за січень-травень 2017 року склав 100,2 % – це 9-те місце серед областей України. У цей період всіма категоріями господарств вироблено валової продукції сільського господарства (продукції тваринницької галузі) на суму 1 млрд 152,7 млн грн, що є на 1,9 млн грн більше показника відповідного періоду 2016 року. При цьому, сільськогосподарськими підприємствами вироблено 199,9 млн грн, господарствами населення – 752,8 млн грн», – зазначив Руслан Кирилюк.
Учасники заходу обговорили стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року.
Також на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України продемонстрували нові сорти селекції агрокультур, нові препарати та захист сільськогосподарських культур, посіви озимих і ярих зернових культур, сучасні підходи до технології ведення насінництва.
Участь в обласній науково-практичній нараді-семінарі «День поля» взяли начальники районних управлінь АПР райдержадміністрацій та керівники базових агрогосподарств області.
Нагадаємо, що Житомирщина – одна з лідерів у розвитку агропромислової галузі у 2016 році, а в червні 32 підприємства Житомирщини представили свою продукцію на виставці «Агро-2017».