Увага! «Гаряча лінія» з питань дотримання законодавства з праці
04 Липня 2017 • 06:34
Кіл-сть переглядів: 399
Громадяни, кого цікавлять питання дотримання законодавства з питань праці та зайнятості населення області, для отримання відповідних роз’яснень можуть зателефонувати на «гарячу лінію» департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
«Гаряча лінія» працюватиме сьогодні, 4 липня, з 10.00 до 11.30 год.
Відповідатиме на запитання заступник начальника управління праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці департаменту Тетяна Цільора.
Телефон прямої «гарячої лінії»: (0412) 47-47-19.