У Житомирі презентують фотопроект про учасників АТО “Якби не війна”
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/1fe9b7c57b73.jpg)
04 Липня 2017 • 14:37
Кіл-сть переглядів: 736
У Житомирі презентують фотовиставку “Якби не війна”, присвячену загиблим бійцям АТО, сім’ям, хлопцям, які втратили кінцівки, дівчатам, які захищають Україну.
Відкриття виставки відбудеться 8 липня о 13.00 год. у Домі української культури.
Волонтерський проект “Якби не війна” зібрав портрети (фотографії та картини художників) українських воїнів – військовослужбовців ЗСУ, добровольців, які пройшли війну на Сході країни. Це 8 тематичних блоків експозиції від 15-25 експонатів у кожній. Це історії 146 героїв, 122 портрети, розповіді та світлини захисників з їх мамами та коханими.
Виставка вже побувала майже у всіх містах України та за кордоном.
Серед героїв проекту 40% житомиряни та хлопці Житомирської області, які захищали або й досі захищають східні рубежі держави у складі 95 бригади, 90 батальйону, 30 бригади тощо.