До Дня рибалки у Житомирі відбудеться Фестиваль ловлі хижої риби
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/1430261474_ribalka.jpg)
06 Липня 2017 • 11:55
Кіл-сть переглядів: 474
У Житомирі до Дня рибалки пройде Фестиваль ловлі хижої риби.
Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА.
«У цьому році 8 липня за підтримки Житомирського рибоохоронного патруля та Федерації риболовного спорту в Житомирській області на водосховищі «Житомирське» від дамби «Голова Чацького» до дамби «Звіроферма» буде проведено Фестиваль ловлі хижої риби», – йдеться у повідомленні.
На території області розташовано 1870 водойми (1826 ставів площею 11974.9 га та 54 водосховища площею 7708.3га ), з них орендується для розведення водних живих ресурсів 630 (34% від наявних).
В середньому в рік реалізується до 800 тони товарної риби, середня рибопродуктивність орендованих водойм – 190 кг/га.
Відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1995 року № 464/95 щорічно в другу неділю липня наша держава відзначає професійне свято – День рибалки.