У Баранівському районі за півроку надано 3849 адміністративних послуг
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/168426.jpg)
13 Липня 2017 • 13:11
Кіл-сть переглядів: 341
Протягом І півріччя 2017 року у Баранівському районі було надано 3 тис. 849 адміністративних послуг.
Про це повідомляє Баранівська райдержадміністрація.
Загалом, центр надання адміністративних послуг надав 350 послуг, відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури – 14, відділ агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ, управління економічного, агропромислового розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ – 17, відділ економічного розвитку управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ – 979, міграційна служба – 554 та відділ Держгеокадастру – 1935.
Також населенню було надано 51 консультацію.
Адміністративні послуги надаються в межах чинного законодавства. Постійно проводиться роз’яснювальна робота стосовно процедур їх надання. У районі також діють «гарячі лінії», «телефони довіри», що розглядають питання, в тому числі, порядку надання адміністративних та інших платних послуг.
Облаштовано інформаційні стенди із зразками відповідних документів та іншої інформації для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги.
Нагадаємо, що у Житомирі з’явиться регіональний супер-сучасний ЦНАП, де всі послуги надаються в 1 центрі за принципом «єдиного вікна».