Свято зажинок «Перший сніп» пройшло у Коростенському районі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_04/1.jpg)
24 Липня 2017 • 09:50
Кіл-сть переглядів: 373
Святкування початку зажинок відбулось у селі Сушки Коростенського району 21 липня на базі сільгосппідприємства «Добре Поле».
Участь у святі «Перший сніп» взяли жителі села, керівники сільгосппідприємств району та представники районної влади.
«Для нас є за честь відродити традицію святкування зажинок на Коростенщині. Думаю, що наше починання наступного року продовжать мої колеги з інших господарств району. Приємно, що у святі та в його організації взяли участь місцеві жителі, такі заходи об’єднують громаду», – зазначив директор ТОВ «Добре Поле» Володимир Тарасенко.
Керівництво району спільно з аграріями та жителями села зробили перший укіс жита. Після цього на гостей чекав святковий концерт.
Довідково: Сільгосппідприємство «Добре Поле» обробляє понад 500 га землі села Сушки з 2013 року. Вирощує традиційні поліські культури: жито, пшеницю, овес, ячмінь, гречку та трави, які необхідні для відгодівлі десятків голів худоби.
«Добре Поле» сформувало власний парк агротехніки, створило нові робочі місця, допомагає громаді та сільській раді. До 130-річя в школі створили Музей історії села Сушки.
У 2018 році підприємство планує створення в селі парку «Центральний».