Профільне управління ОДА моніторить на Dozori виконання графіків приміськими маршрутками
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/54065390.jpg)
10 Серпня 2017 • 12:08
Кіл-сть переглядів: 838
Транспортні засоби приміських маршрутів знаходяться під постійним наглядом управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації.
Про це повідомив начальник управління Роман Крисюк.
«Ми маємо можливість за допомогою встановлених у маршрутках GPS-трекерів постійно моніторити, як їздять приміські маршрутки, чи дотримуються графіків та маршрутів. Якщо помічаємо порушення, відразу зв’язуємося з перевізниками», – зазначив Роман Крисюк.
Також він додав, що у вівторок зібрав усіх перевізників приміських маршрутів і проговорив з ними про наявні порушення. У загальному поки усі працюють за графіками, проте з’являються певні перебої у роботі GPS-трекерів.
«Ми попередили перевізників, щоб усунули всі проблеми. Вже на 102 маршруті доїздилися, що за дорученням голови ОДА Ігоря Гундича розриваємо з перевізником договір. Сподіваємося, що з іншими такого не буде», – наголосив начальник управління.
Нагадаємо, за дорученням Ігоря Гундича приміські маршрутки можна відслідкувати онлайн.