Житомирщина – у трійці лідерів за створенням опорних шкіл, – Володимир Гройсман
15 Серпня 2017 • 12:31
Кіл-сть переглядів: 618
Житомирщина – у трійці лідерів за створенням опорних шкіл.
Про це повідомив сьогодні, 15 серпня, під час селекторної наради Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Дуже важливо, що ми почали створення опорних шкіл. На сьогодні їх є вже 388. У таких школах ми маємо зовсім іншу якість освіти. Зі створенням опорних шкіл найкраще впоралися Кіровоградська, Львівська, Житомирська та Київська області», – зазначив Володимир Гройсман.
За словами голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, в області створено 30 опорних шкіл, з них 19 – в ОТГ, 11 – у районах. У цьому році на оснащення опорних закладів було розподілено з різних джерел понад 44 млн грн. Всього в області функціонує 717 загальноосвітніх навчальних закладів.
Загалом підготовка закладів та установ освіти області до нового 2017-2018 навчального року завершена на 85%.
У поточному році на підготовку навчальних закладів області залучено близько 180 млн грн, що на 20 млн грн більше, ніж у минулому році.