Запрошуємо приєднатись до Всеукраїнської акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_02/image.jpeg)
16 Серпня 2017 • 11:30
Кіл-сть переглядів: 296
Житомирян та гостей міста запрошують долучитися до Всеукраїнської культурно-мистецької, патріотичної акція під назвою «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».
Акція розпочнеться завтра, 17 серпня, на майдані ім. С.П. Корольова о 17.00 год.
У рамках заходу буде проведений благодійний аукціон українських художників під гаслом «Мистецтво лікує», кошти від реалізації кожної картини буде перераховано на лікування воїна АТО та майстер-класи з малювання.
Довідково. Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція розпочалася 31 липня 2017 року у місті Дніпро, охоплює усі обласні центри країни та завершиться 24 серпня 2017 року на День незалежності у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.
Акція проходить за ініціативи громадської організації «Ти не один» та сприяння Міністерства культури України, управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, управління культури Житомирської міської ради.