На Житомирщині заклади освіти завершують підготовку до навчального року
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/18218.jpg)
16 Серпня 2017 • 13:27
Кіл-сть переглядів: 420
Підготовка закладів та установ освіти області до нового 2017-2018 навчального року завершена на 85%.
Про це повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації.
За інформацією управління, цьогоріч заплановані та виконуються капітальні ремонти та реконструкції приміщень на 195 освітянських об’єктах.
За рахунок коштів ДФРР виконуються роботи на 18 освітянських об’єктах, з них – термосанація навчальних приміщень 15 загальноосвітніх шкіл, добудова та реконструкція приміщень 3-х освітніх закладів.
На 50 об’єктах підготовка ведеться за кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
З державного фонду регіонального розвитку на підготовку навчальних закладів спрямовано 73,3 млн грн, ще 10,8 млн грн – це кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Близько 94 млн грн залучено з місцевих бюджетів усіх рівнів, включаючи кошти, які надійшли з державного бюджету на підтримку об’єднаних територіальних громад.
Крім того, до 1 вересня 2017 року ще планується відкрити 6 дошкільних навчальних закладів та додаткових 6 груп, що дасть змогу створити 532 додаткових місця для дошкільнят.
Нагадаємо, Володимир Гройсман зазначив, що Житомирщина – у трійці лідерів за створенням опорних шкіл.