Юнаків області призвали на строкову службу до Нацгвардії
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/362c3ce-prizov-e1494937228559.jpg)
17 Серпня 2017 • 12:04
Кіл-сть переглядів: 405
В Житомирському ОВК відбувся призов юнаків на строкову військову службу до Національної гвардії України.
Про це повідомляє обласний військовий комісаріат.
«Строковики, котрі мають вищу освіту, служитимуть лише рік, решта – півтора, що передбачено чинним законодавством. Призовники до виконання завдань у зоні проведення АТО не залучатимуться. Після підготовки вони виконуватимуть завдання із забезпечення громадського порядку на території областей, в яких будуть проходити службу, а також спеціальні завдання Національної гвардії», – йдеться у повідомленні.
Також додається, що призовники Житомирщини служитимуть у військових частинах Харківщини та Київщини, де на день прибуття юнаки отримають на картки одноразову грошову допомогу у розмірі 3200 грн.
Нагадаємо, що з початку року 748 жителів Житомирщини підписали контракт із ЗСУ.