На другому засіданні координаційна рада при ОДА розглянула грантові проекти громадських організацій. ФОТО
18 Серпня 2017 • 12:13
Кіл-сть переглядів: 561
На другому засіданні члени координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації обговорили відзначення в області важливих дат та розглянули грантові проекти від громадськості.
Засідання ради відбулося сьогодні, 18 серпня, за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути.
Члени координаційної ради ознайомилися з планом проведення на Житомирщині Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, а також обговорили пропозиції відзначення 80-річчя області, яке відбудеться 22 вересня 2017 року.
Головним завданням координаційної ради сьогодні було розглянути та обрати найкращі грантові проекти від інститутів громадянського суспільства, на реалізацію яких передбачено 1 млн грн.
Загалом надійшло 58 проектів на загальну суму близько 5,5 млн грн.
Про найкращі проекти, які обрали члени координаційної ради, читайте згодом на нашому сайті.