Триває прийом документів від «чорнобильців» для оздоровлення у 2018 році
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/sanatorii.jpg)
19 Серпня 2017 • 08:00
Кіл-сть переглядів: 608
Жителям області, які відносяться до категорії 1, та діти з інвалідністю, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою необхідно надати пакет документів до 15 жовтня 2017 року для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування у 2018 році.
Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
Інформація про кількість громадян, узятих на облік для забезпечення путівками шляхом надання грошової допомоги та виплати грошової компенсації у наступному році, формується органами соціального захисту населення до 15 жовтня поточного року.
У разі виникнення запитань щодо оздоровлення «чорнобильців» телефонуйте за номером: (0412) 42-19-56.
Розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку для санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, буде становити:
- для осіб, віднесених до категорії 1 – 5 250 гривень;
- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 17 390 гривень;
- для дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 10 840 гривень.
Довідково. З 1 січня 2017 року передбачено новий механізм забезпечення санаторно-курортним лікуванням – постраждалій особі надається право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.