450 освітян Житомирської області проходять тренінг з розвитку інклюзивної освіти. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/DSC_1209.jpg)
21 Серпня 2017 • 11:11
Кіл-сть переглядів: 1 296
За ініціативи Благодійного Фонду Порошенка у Житомирі близько 450 освітян області беруть участь у семінарі-тренінгу з розвитку інклюзивної освіти.
Тренінг розпочався сьогодні, 21 серпня, у Житомирському державному університеті імені І.Франка та триватиме 3 дні.
«3 дні ми будемо навчатися, як ефективно впроваджувати інклюзивну освіту, дізнаватися нові ідеї. Не тільки тренери будуть навчати, але і учасники ділитимуться досвідом. Зараз кожна мама зі своєю дитиною, живучи біля школи, може прийти туди – і школа повинна створити усі умови, щоб ця дитина могла навчатися. Діти мають жити у сім’ї і отримувати освіту поряд з домом», – зазначила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.
Одними з найголовніших питань на сьогодні, які мають розглянути учасники, є створення в області інклюзивно-ресурсних центрів, їх діяльність та співпраця зі школою.
Тренерами є учасники наставницького тренінгу «Інклюзивний простір. Практичні кроки», який проходив 14-16 серпня у Запоріжжі.