Ігор Гундич у Любарському районі – оглядає об’єкти ДФРР
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/загружено.jpg)
22 Серпня 2017 • 05:57
Кіл-сть переглядів: 390
![](images/news/2017_08/загружено.jpg)
Під час поїздки керівник області огляне соціальні об’єкти, які будуються та реконструюються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, та ознайомиться із роботою бюджетоутворюючих підприємств району.
Також Ігор Гундич планує оглянути, чи працюють програми розвитку сільського господарства на місцях.
Нагадаємо, що нещодавно Ігор Гундич відвідав Андрушівський та Малинський райони, де представив новопризначених голів РДА та поставив їм персональні дедлайни.
Детальніше про робочу поїздку керівника області на Любарщину читайте згодом на сайті ОДА.
Версія для друку