У житомирському гідропарку вже вдруге відбудеться фестиваль «Диводії»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/19989382_1500944016632543_3737544969090818818_n.png)
22 Серпня 2017 • 11:39
Кіл-сть переглядів: 443
26-27 серпня у житомирському гідропарку проходитимуть «Диводії» – фестиваль, що надихає молодь на активні дії.
Молоді громадські активісти, підприємці та митці своїм прикладом покажуть шляхи самореалізації в рідному місті та можливості якісного культурного відпочинку.
Фестиваль складатиметься з близько 20 тематичних локацій. Серед них – арт-галерея, фотовиставка, handmade-ярмарок, благодійна барахолка, фешн- та б’юті-локація, простір самопізнання, дитячий майданчик, фудкорт, театральна та музична сцени.
Гості фестивалю зможуть почати ранок з йоги, ближче познайомитися з велосипедним рухом, взяти участь у диводійському квесті та поспілкуватися з громадськими активістами й урбаністами з різних куточків України.
Музичний майданчик фестивалю «Диводії» об’єднає різні стилі: інді, етно, авторський джаз, лаунж-акустик, музичну поезію й турбошансон.
На сцені виступлять вже знайомі та улюблені житомирянами гурти «ZERNO», «Ретро21» та «Остров добрых надежд», київський дует Voloshyna&Bushiko та вінницький гурт «Очеретяний кіт». Музичні хедлайнери фестивалю – гурти «Zapaska» та «Один в каное».
Вхід на фестиваль – вільний.