89% шкіл області готові до нового навчального року
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/teb-ns-1.jpg)
22 Серпня 2017 • 14:18
Кіл-сть переглядів: 474
На Житомирщині 89% навчальних закладів готові до нового 2017/2018 навчального року.
Про це повідомив начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС в області Олександр Молодковець під час засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Засідання проходило за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Олексія Ясюнецького.
«Станом на 15 серпня в області 653 навчальні заклади, що становить 89%, готові до начального року. Також із дітьми, протягом учбового процесу постійно проводиться методично-роз’яснювальна робота стосовно правил пожежної поведінки – це і тижні безпеки, і ситуативні ігри та інше», – сказав Олександр Молодковець.
Крім цього, на засіданні обговорили питання встановлення котелень у навчальних закладах. Іноді вони встановлюються із недоліками у проектно-технічній документації, або відсутній робітник, який обслуговує котельню. Начальник управління Держпраці в області Сергій Сечін наголосив на тому, що необхідно всі недоліки усунути, а також вирішити питання із обслуговуючим персоналом.