Дефлімпійські чемпіони урочисто підняли Державний Прапор України у Житомирі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/29737.jpg)
23 Серпня 2017 • 06:48
Кіл-сть переглядів: 847
Вранці 23 серпня у Житомирі урочисто підняли Державний Прапор України.
Захід відбувся з нагоди державного свята на майдані ім.С.Корольова за участю керівництва області та міста, військових та громадськості.
Синьо-жовтий прапор підняли Заслужені майстри спорту України, Дефлімпійські чемпіони Ігор Завіруха та Олег Антонюк – вихованці Житомирської обласної школи інвалідів Житомирської облради, які вибороли друге місце XXIII Дефлімпійських ігор 2017 року з волейболу у м. Самсун в Туреччині.
Учасники заходу під звуки оркестру разом виконали Гімн України.
Голова ОДА Ігор Гундич наголосив на тому, що День Державного прапора – це свято для всіх житомирян та українців: «Приємно, що кожного року кількість людей на майдані ім. С. Корольова збільшується. Це свідчить про те, що після Революції Гідності люди стали більш патріотичними, а символіка держави стала близькою і важливою для кожного».
Керівник області запросив усіх на відкриття пам’ятника Героїв Небесної Сотні, яке відбудеться 23 серпня о 21.00 год. А також повідомив про сюрприз для жителів міста – на фасаді ОДА та облради щоночі горітиме символічна синьо-жовта підсвітка, яка встановлена спеціально в рамках відзначення Дня Державного Прапора.
Нагадаємо, що на відкриття пам’ятника Героїв Небесної Сотні запрошують жителів та гостей міста у вишиванках та з державною символікою. Захід відбудеться без квітів та покладань.